Pass & Seymour RADIANT 3 SWITCH, SP/3-WAY + SP + SP GRY
Pass & Seymour #:RCD113GRY
SKU: LEGRRCD113GRY
UPC: 785007233544
SKU: LEGRRCD113GRY
UPC: 785007233544
Your Price: $37.55 / EA
Add to List
If you would like to purchase a large amount and would like a custom quote, you can add build a quote
Ask about this product RADIANT 3 SWITCH, SP/3-WAY + SP + SP GRY
| Voltage: | 120.0 V |
| Amperage: | 15.0 A |
| Mounting Type: | Box |
| Number of Gangs: | 1.0 |
| Switch Type: | Push |
| Warranty Type: | 1-Year Limited Warranty |
| Product Width: | 1.29 in |
| Jigsaw Channel Availability: | Distribution |
| Product Height: | 3.81 in |
| Product Depth: | 1.59 in |
| Compatible Add-Ons: | RCDLM |
| Features: | Locator Light, Combination |
| Jigsaw Product Type: | Switch |
| Number of Switches: | 3.0 |