Thomas & Betts UH-500-66-CUR Cu Mech Connector 2-500 12 Outlet
$3,472.29
Thomas & Betts #: UH-500-66-CUR
SKU: ABBIUH-500-66-CUR
UPC: 075114438605
SKU: ABBIUH-500-66-CUR
UPC: 075114438605
| Length: | 10 ft |
| Width: | 1-1/2 in |
| Depth: | 1-1/2 in |
| Gauge: | 12 Gauge |
| Size: | 12-7/8 in x 9-3/8 in |
| Finish: | Tin-Plated |
| Special Features: | Insulating Rockets |
| Application: | For Direct Burial or above-Ground Pedestal Installation |