Thomas & Betts FSN-99-AWR Alconn 2way 2bolt 16-3/8in 18outl R
$1,440.98
Thomas & Betts #: FSN-99-AWR
SKU: ABBIFSN-99-AWR
UPC: 075114432894
SKU: ABBIFSN-99-AWR
UPC: 075114432894
| Length: | 10 ft |
| Width: | 1-1/2 in |
| Depth: | 1-1/2 in |
| Gauge: | 12 Gauge |
| Finish: | Gold |
| Size: | Length 16-3/8 in |
| Application: | Multi-port Connector with Two Bolt Design |
| Special Features: | Two-Bolt Design with Flood-Seal Rockets |