Thomas & Betts Z-4045-U-2-SLC Al Trans Conn 6-500 8 Out 2 Sl
$123.35
Thomas & Betts #: Z-4045-U-2-SLC
SKU: ABBIZ-4045-U-2-SLC
UPC: 075114428583
SKU: ABBIZ-4045-U-2-SLC
UPC: 075114428583
| Application: | Support and framing applications |
| Length: | 10 ft |
| Width: | 1-1/2 in |
| Depth: | 1-1/2 in |
| Gauge: | 12 Gauge |
| Size: | 7-9/32 x 2-27/32 x 2-3/16 in |
| Finish: | Bare |
| Special Features: | Accepts 5/8 or 1 inch Studs |