Thomas & Betts ABS 6750-2 SLC Al Screwon Transformer Spade Cnnctr
$125.93
Thomas & Betts #: ABS 6750-2 SLC
SKU: ABBIABS 6750-2 SLC
UPC: 075114308922
SKU: ABBIABS 6750-2 SLC
UPC: 075114308922
| Length: | 10 ft |
| Width: | 1-1/2 in |
| Depth: | 1-1/2 in |
| Gauge: | 12 Gauge |
| Size: | 11.242 x 1-3/4 x 1-3/8 in |
| Finish: | Bare |
| Special Features: | 2 Streetlight Outlets. Oxide Inhibiting Compound. RUS Accepted |
| Application: | Stud-Mount Transformer Connector |