Thomas & Betts ABD 8350 SLC Al Quick Disc Transformer Spade
$162.32
Thomas & Betts #: ABD 8350 SLC
SKU: ABBIABD 8350 SLC
UPC: 075114308953
SKU: ABBIABD 8350 SLC
UPC: 075114308953
| Application: | Support and framing applications |
| Length: | 10 ft |
| Width: | 1-1/2 in |
| Depth: | 1-1/2 in |
| Gauge: | 12 Gauge |
| Finish: | Gold |
| Size: | 9-1/2 in |
| Special Features: | StreetLight Option |