Thomas & Betts ABK 21000 C Al Layin Transformer Spade Connectr
$156.10
Thomas & Betts #: ABK 21000 C
SKU: ABBIABK 21000 C
UPC: 751143089772
SKU: ABBIABK 21000 C
UPC: 751143089772
| Application: | Support and framing applications |
| Length: | 10 ft |
| Width: | 1-1/2 in |
| Depth: | 1-1/2 in |
| Gauge: | 12 Gauge |
| Size: | 3.625 x 1.875 x 6.188 in |
| Finish: | Bare |
| Special Features: | Oxide Inhibitor |