Thomas & Betts 2042-35 Cu Tp Tran Stud Adptr 6hole1in
$498.90
Thomas & Betts #: 2042-35
SKU: ABBI2042-35
UPC: 075114369596
SKU: ABBI2042-35
UPC: 075114369596
| Application: | Support and framing applications |
| Length: | 10 ft |
| Width: | 1-1/2 in |
| Depth: | 1-1/2 in |
| Gauge: | 12 Gauge |
| Size: | Length 7 in , Width 3-1/2 in |
| Finish: | Tin Plated |
| Special Features: | 6-Hole Pad |