Thomas & Betts EZB 6500 SLK Al Universal Quick Disc Xfmr Conn Kit
$787.09
Thomas & Betts #: EZB 6500 SLK
SKU: ABBIEZB 6500 SLK
UPC: 075114400374
SKU: ABBIEZB 6500 SLK
UPC: 075114400374
| Application: | Support and framing applications |
| Length: | 10 ft |
| Width: | 1-1/2 in |
| Depth: | 1-1/2 in |
| Gauge: | 12 Gauge |
| Size: | 8-3/4 in |
| Finish: | Bare |
| Special Features: | (2) Bars with Boots and (1) Bare Bar |