Signify Lamps 230813 F21T5/830/ALTO 40PK
$12.67
Signify Lamps #: 230813
SKU: SIGN230813
UPC: 046677230814
SKU: SIGN230813
UPC: 046677230814
| Shape: | T5 & 16 mm (T5) |
| Base: | G5 & G5 |
| Bulb: | T5 & 16 mm (T5) |
| Color Rendering Index (CRI): | 82 |
| Diameter: | 0.67 IN |
| Dimmable: | Dimmable |
| Color: | Warm White (WW) |
| Color Temperature: | 3000 K |
| Amperage Rating: | 0.165 A |
| Start Type: | High Efficiency |
| Wattage: | 21 W |
| Lumens: | 2100 lm |
| Special Features: | High Efficiency Alto |