Signify Lamps 214890 F96T12/DX/HO/ALTO 15PK
$16.44
Signify Lamps #: 214890
SKU: SIGN214890
UPC: 046677214890
SKU: SIGN214890
UPC: 046677214890
| Base: | R17D & R17d (RDC) |
| Beam Angle: | 240 Deg |
| Shape: | T-12 (T12) |
| Wattage: | 110 W |
| Lumens: | 6750 lm |
| Bulb: | T-12 (T12) |
| Color Rendering Index (CRI): | 90 |
| Color Temperature: | 6500 K |
| Lamp Wattage: | 110 W |