RAB Lighting A19-6-E26-840-ND LED 6W 40EQ 480LM E26 CRI80 4K N-DIM
$1.75
RAB Lighting #: A19-6-E26-840-ND
SKU: RABLA19-6-E26-840-ND
UPC: 019813834245
SKU: RABLA19-6-E26-840-ND
UPC: 019813834245
| Type: | LAMPS |
| Average Life: | 15000 Hr |
| Shape: | A19 |
| Voltage Rating: | 120 V |
| Beam Angle: | 230 Deg |
| Lumens: | 480 Lm |
| Color Temperature: | 4000 K |
| Wattage: | 6 W |
| Color Rendering Index (CRI): | equals80 CRI |
| Finish: | White |