RAB Lighting A19-13-E26-827-DIM LED 13W 75EQ 1100LM E26 CRI80 27K DIM
$3.85
RAB Lighting #: A19-13-E26-827-DIM
SKU: RABLA19-13-E26-827-DIM
UPC: 019813834023
SKU: RABLA19-13-E26-827-DIM
UPC: 019813834023
| Type: | LAMPS |
| Average Life: | 15000 Hr |
| Shape: | A19 |
| Voltage Rating: | 120 V |
| Beam Angle: | 230 Deg |
| Color Rendering Index (CRI): | 80 CRI |
| Color Temperature: | 2700 K |
| Lumens: | 1100 Lm |
| Wattage: | 13.5 W |