nVent 559152 MANUAL FLEX PUNCH TOOL
$0.00
nVent #: 559152
SKU: NVEN559152
UPC: 782856948216
SKU: NVEN559152
UPC: 782856948216
| Application: | Power Connections |
| Material: | Steel |
| Depth: | 240-240 |
| Depth (Imperial) : | 9400 in |
| Type: | MFPT nVent ERIFLEX Flexibar Punching Tool and Accessories |
| Height: | 17.7-17.7 |
| Width: | 110-110 |
| Unit Weight: | 33.3-33.3 |
| Width (imperial) : | 4300 in |
| Height (Imperial) : | 17700 in |