nVent 563100 DR CLIP M4
$0.00
nVent #: 563100
SKU: NVEN563100
UPC: 782856878018
SKU: NVEN563100
UPC: 782856878018
| Application: | Power Connections |
| Material: | Steel |
| Type: | DIN Rail Accessories |
| Unit Weight: | 0.01-0.01 |
| Depth: | 11-11 |
| Depth (Imperial) : | 0.430 in |
| Height: | 41-41 |
| Width: | 35-35 |
| Screw Diameter: | 4-4 |
| Width (imperial) : | 1380 in |
| Height (Imperial) : | 1610 in |