NSi Industries JTEKD9M 14x3/4 3/8 Hd Drill Tip um 1,000
$0.00
NSi Industries #: JTEKD9M
SKU: NSIIJTEKD9M
UPC: 639720814705
SKU: NSIIJTEKD9M
UPC: 639720814705
| Material: | Steel |
| Length: | 0.75 in |
| Finish: | Zink Chromate |
| Head Color: | Silver |
| Head Type: | Indented Hex Washer |
| Thread Type: | UNC |
| Type: | Self-Drilling & Tapping Screw |
| Head Height: | 0.172-0.19 in |
| Head Width: | 0.375-0.367 in |
| Size: | 14 |
| Thread Size: | 14-14 in |