JTEKD93SS 14x2 IndHxWr 5/16"SDrl-TpngSw N3 410SS
$1.33
#: JTEKD93SS
SKU: METAJTEKD93SS
UPC: 639720796933
SKU: METAJTEKD93SS
UPC: 639720796933
| Head Type: | Hex Washer |
| Material: | Stainless Steel |
| Thread Type: | UNC |
| Head Height: | 0.172-0.19 in |
| Head Width: | 0.375-0.367 in |
| Length: | 2 in |
| Finish: | Stainless Steel |
| Head Color: | Stainless Steel |
| Type: | Self Drilling Tapping Screw |
| Special Features: | Made to American Standard Dimensions Number 3 Point |
| Class: | Screws |
| Size: | 14 x 2 |
| Thread Size: | 0.242 in |