JTEKD8M 12x1 5/16" Head Hd Drill Tip um 1,000
$0.00
#: JTEKD8M
SKU: METAJTEKD8M
UPC: 639720814675
SKU: METAJTEKD8M
UPC: 639720814675
| Material: | Steel |
| Finish: | Zink Chromate |
| Head Color: | Silver |
| Head Type: | Indented Hex Washer |
| Head Width: | 0.312-0.305 in |
| Thread Type: | UNC |
| Type: | Self-Drilling & Tapping Screw |
| Length: | 1 in |
| Head Height: | 0.139-0.155 in |
| Size: | 12 |
| Thread Size: | 0.216 in |