JTEKD4M 10x1/2 1/4" Hd Drill Tip um 1,000
$0.00
#: JTEKD4M
SKU: METAJTEKD4M
UPC: 639720814552
SKU: METAJTEKD4M
UPC: 639720814552
| Material: | Steel |
| Finish: | Zink Chromate |
| Head Color: | Silver |
| Head Height: | 0.105-0.12 in |
| Head Type: | Indented Hex Washer |
| Head Width: | 0.312-0.305 in |
| Size: | 10 |
| Thread Size: | 0.19 in |
| Thread Type: | UNC |
| Type: | Self-Drilling & Tapping Screw |
| Length: | 1/2 in |