JTEKD15V 8x1-1/2 1/4" HdInd HexWr SDrl T/S N2 Zc
$0.00
#: JTEKD15V
SKU: METAJTEKD15V
UPC: 639720978155
SKU: METAJTEKD15V
UPC: 639720978155
| Material: | Steel |
| Finish: | Zink Chromate |
| Head Color: | Silver |
| Head Type: | Indented Hex Washer |
| Thread Type: | UNC |
| Type: | Self-Drilling & Tapping Screw |
| Length: | 1-1/2 in |
| Head Height: | 0.096-0.11 in |
| Head Width: | 0.250-0.244 in |
| Size: | 8 |
| Thread Size: | 0.164 in |