Brady PS-1000-2-WT SLEEVE, 1 IN DIA X 2 IN W
$686.69
Brady #: PS-1000-2-WT
SKU: BRADPS-1000-2-WT
UPC: 662820326069
SKU: BRADPS-1000-2-WT
UPC: 662820326069
| Finish: | Matte |
| Temperature Range: | -67 F - 275 F |
| Quantity: | Roll of 250 Each |
| Suggested Ribbon Series: | IP-R6600;R6600 |
| Height: | 1.66 in |
| Wire Gauge: | 2 AWG - 500 MCM |
| For Use with Printer: | BBP11;BBP12;BBP72;i5100;i7100;PR Plus;IP Series;THT 3" Core Printers |
| Wire Range: | 0.375 in to 0.95 in |