Pass & Seymour 663SLAG SELF GROUNDING 3W AC 15A 120V SW LA
$3.65
Pass & Seymour #: 663SLAG
SKU: LEGR663SLAG
UPC: 785007256581
SKU: LEGR663SLAG
UPC: 785007256581
| Color: | Light Almond |
| Voltage Rating: | 120 |
| Country code for ECCN: | MX |
| Application Sector: | Commercial |
| Voltage: | 120.0 V |
| Amperage: | 15.0 A |
| _Material: | Thermoplastic |
| _Number Of Wires: | 3 |
| _Wire Size: | 12-14Awg |
| Size: | 4.25" |