Thomas & Betts ABK 11000 C Alum Transfmr Conn 1/0-1000 2 Conduit
$91.32
Thomas & Betts #: ABK 11000 C
SKU: ABBIABK 11000 C
UPC: 075114322034
SKU: ABBIABK 11000 C
UPC: 075114322034
| Application: | Support and framing applications |
| Length: | 10 ft |
| Width: | 1-1/2 in |
| Depth: | 1-1/2 in |
| Gauge: | 12 Gauge |
| Size: | Length 1-5/8 in , Height 6-3/16 in |
| Finish: | Bare |
| Special Features: | Oxide Inhibitor, 1 Outlet |