Signify Luminaries SD5RSLMZ10SCTUW Surface Mount R DS 5" 2LM 5CCT UNV
$25.72
Signify Luminaries #: SD5RSLMZ10SCTUW
SKU: SIGNSD5RSLMZ10SCTUW
UPC: 190096131792
SKU: SIGNSD5RSLMZ10SCTUW
UPC: 190096131792
| Color Rendering Index (CRI): | 90 |
| Grade: | Value Grade |
| Number Of Pieces: | 1 |
| Downlight Type: | Lensed Downlight |
| Enclosure: | Metal |
| Photometric Distribution Type: | Diffuse |
| Color Temperature: | Selectable;2700 K;3000 K;3500 K;4000 K;5000 K |
| Efficacy: | 60 lm/W |
| Lamp Watts: | 11 W;9 W |
| Luminaire Lumens: | 540 lumen;700 lumen |