Signify Luminaries V3W227L840-UNV-DIM V3W227L840-UNV
$177.10
Signify Luminaries #: V3W227L840-UNV-DIM
SKU: SIGNV3W227L840-UNV-DIM
UPC: 784197426781
SKU: SIGNV3W227L840-UNV-DIM
UPC: 784197426781
| Color Rendering Index (CRI): | 80 |
| Color Temperature: | 4000 K |
| Lamp Source Code: | LED |
| Enclosure: | Metal - Plastic |
| Efficacy: | 137 lm/W |
| Fixture Size: | 24 in |
| Lamp Watts: | 19 W |
| Luminaire Input Watts: | 19 W |
| Luminaire Lumens: | 2700 lumen |