Signify Luminaries V3W443L840-UNV-DIM V3W443L840-UNV
$275.51
Signify Luminaries #: V3W443L840-UNV-DIM
SKU: SIGNV3W443L840-UNV-DIM
UPC: 784197426552
SKU: SIGNV3W443L840-UNV-DIM
UPC: 784197426552
| Fixture Size: | 48 IN |
| Fixture Size - Metric: | 1219.2 MM |
| Enclosure: | Metal and Plastic |
| Photometric Distribution Type: | Direct |
| Number Of Pieces: | 1 |
| Color Rendering Index (CRI): | 80 |
| Color Temperature: | 4000 K |
| Efficacy: | 147 lm/W |
| Luminaire Lumens: | 4300 lm |