Signify Luminaries V3W435L840-UNV-DIM V3W435L840-UNV
$275.51
Signify Luminaries #: V3W435L840-UNV-DIM
SKU: SIGNV3W435L840-UNV-DIM
UPC: 784197426460
SKU: SIGNV3W435L840-UNV-DIM
UPC: 784197426460
| Color Rendering Index (CRI): | 80 |
| Color Temperature: | 4000 K |
| Lamp Source Code: | LED |
| Efficacy: | 147 lm/W |
| Enclosure: | Metal - Plastic |
| Fixture Size: | 48 in |
| Lamp Watts: | 23 W |
| Luminaire Input Watts: | 23 W |
| Luminaire Lumens: | 3500 lumen |