Signify Lamps 581868 14A19/CNG/850/FR/P/E26/D 4/4CT
$19.25
Signify Lamps #: 581868
SKU: SIGN581868
UPC: 046677581862
SKU: SIGN581868
UPC: 046677581862
| Color Code: | 850 & CCT of 5000K |
| Color Designation: | Daylight |
| Input Frequency: | 60 Hz |
| T-Case Maximum (Nom): | 90 Deg C |
| Switching Cycle: | 50000 |
| Color Consistency: | < 6 |
| Ambient temperature range: | -20 Deg C to 45 Deg C |
| Luminous Efficacy (rated) (Nom): | 114 lm/W |