Signify Lamps 581777 8A19/CNG/840/FR/P/E26/D 4/4CT
$7.70
Signify Lamps #: 581777
SKU: SIGN581777
UPC: 046677581770
SKU: SIGN581777
UPC: 046677581770
| Color Code: | 840 & CCT of 4000K |
| Color Designation: | Cool White (CW) |
| Input Frequency: | 60 Hz |
| T-Case Maximum (Nom): | 90 Deg C |
| Switching Cycle: | 50000 |
| Color Consistency: | < 6 |
| Ambient temperature range: | -20 Deg C to 45 Deg C |
| Luminous Efficacy (rated) (Nom): | 100 lm/W |