Signify Lamps 581751 8A19/CNG/827/FR/P/E26/D 4/4CT
$7.70
Signify Lamps #: 581751
SKU: SIGN581751
UPC: 046677581756
SKU: SIGN581751
UPC: 046677581756
| Color Code: | 827 & CCT of 2700K |
| Color Designation: | Warm White (WW) |
| Input Frequency: | 60 Hz |
| T-Case Maximum (Nom): | 90 Deg C |
| Switching Cycle: | 50000 |
| Color Consistency: | < 6 |
| Ambient temperature range: | -20 Deg C to 45 Deg C |
| Luminous Efficacy (rated) (Nom): | 100 lm/W |