Signify Lamps 571505 29A21/PER/850/FR/P/E26/D/HO 4/1PF
$12.98
Signify Lamps #: 571505
SKU: SIGN571505
UPC: 046677571504
SKU: SIGN571505
UPC: 046677571504
| Color Code: | 850 & CCT of 5000K |
| Color Designation: | Daylight |
| Input Frequency: | 60 Hz |
| T-Case Maximum (Nom): | 100 Deg C |
| Switching Cycle: | 50000 |
| Color Consistency: | < 6 |
| Ambient temperature range: | -20 Deg C to 45 Deg C |
| Luminous Efficacy (rated) (Nom): | 90 lm/W |