Signify Lamps 280966 F17T8/TL850/PLUS/ALTO 30PK
$6.03
Signify Lamps #: 280966
SKU: SIGN280966
UPC: 046677280963
SKU: SIGN280966
UPC: 046677280963
| Special Features: | ALTO |
| Color Rendering Index (CRI): | 82 |
| Color Temperature: | 5000 K |
| Base: | G13 & Medium Bi-Pin Fluorescent |
| Shape: | T-8 (T8) |
| Bulb: | T-8 (T8) |
| Color: | TL850 |
| Wattage: | 17 W |
| Lumens: | 1300 lm |