Signify Lamps 280974 F25T8/TL830/PLUS/ALTO 30PK
$6.76
Signify Lamps #: 280974
SKU: SIGN280974
UPC: 046677280970
SKU: SIGN280974
UPC: 046677280970
| Special Features: | ALTO |
| Color Temperature: | 3000 K |
| Base: | G13 & Medium Bi-Pin Fluorescent |
| Shape: | T-8 (T8) |
| Bulb: | T-8 (T8) |
| Color: | TL830 |
| Color Rendering Index (CRI): | 85 |
| Wattage: | 25 W |
| Lumens: | 2150 lm |