Signify Lamps 230839 F21T5/841/ALTO 40PK
$12.67
Signify Lamps #: 230839
SKU: SIGN230839
UPC: 046677230838
SKU: SIGN230839
UPC: 046677230838
| Shape: | T5 & 16 mm (T5) |
| Base: | G5 & G5 |
| Bulb: | T5 & 16 mm (T5) |
| Color Rendering Index (CRI): | 82 |
| Diameter: | 0.67 IN |
| Dimmable: | Dimmable |
| Amperage Rating: | 0.165 A |
| Start Type: | High Efficiency |
| Color: | Cool White (CW) |
| Color Temperature: | 4100 K |
| Lumens: | 2100 lm |
| Special Features: | High Output Energy Advantage Alto |
| Wattage: | 20.6 W |