RAB Lighting A19-13-E26-840-DIM LED 13W 75EQ 1100LM E26 CRI80 4K DIM
$3.85
RAB Lighting #: A19-13-E26-840-DIM
SKU: RABLA19-13-E26-840-DIM
UPC: 019813834030
SKU: RABLA19-13-E26-840-DIM
UPC: 019813834030
| Type: | LAMPS |
| Average Life: | 15000 Hr |
| Shape: | A19 |
| Voltage Rating: | 120 V |
| Beam Angle: | 230 Deg |
| Color Rendering Index (CRI): | 80 CRI |
| Color Temperature: | 4000 K |
| Lumens: | 1155 Lm |
| Wattage: | 13.5 W |