RAB Lighting A19-12-E26-827-ND LED 12W 75EQ 1100LM E26 CRI80 27K N-DIM
$3.50
RAB Lighting #: A19-12-E26-827-ND
SKU: RABLA19-12-E26-827-ND
UPC: 019813834269
SKU: RABLA19-12-E26-827-ND
UPC: 019813834269
| Type: | LAMPS |
| Average Life: | 15000 Hr |
| Shape: | A19 |
| Voltage Rating: | 120 V |
| Beam Angle: | 230 Deg |
| Color Temperature: | 2700 K |
| Color Rendering Index (CRI): | equals80 CRI |
| Finish: | White |
| Lumens: | 1100 Lm |
| Wattage: | 12 W |