Thomas & Betts WES-1112 Dot Ptr Lbl 1x1-1/2 Marker 32/sht
$6.36
Thomas & Betts #: WES-1112
SKU: ABBIWES-1112
UPC: 786210782102
SKU: ABBIWES-1112
UPC: 786210782102
| Application: | Support and framing applications |
| Depth: | 1-1/2 in |
| Gauge: | 12 Gauge |
| Finish: | Gold |
| Size: | Paper Size 9 1/2 x 8, Marker Size 1 x 1.5, Print area 1 x .5 |
| Diameter: | 5/16 in |
| Special Features: | Self-laminating markers have a clear overlay of polyester that protects the legend against oils, grease, water, chemicals, and foreign matter |
| Length: | 9.5 in , 241.3 mm |
| Width: | 8 in , 203.2 mm |