NSi Industries JTEK18PV 10x1-1/4 Pan Hd Phil Self Drl No.2 Pt Zc
$0.00
NSi Industries #: JTEK18PV
SKU: NSIIJTEK18PV
UPC: 639720977189
SKU: NSIIJTEK18PV
UPC: 639720977189
| Length: | 1-1/4 in |
| Material: | Steel |
| Finish: | Zink Chromate |
| Head Color: | Silver |
| Size: | 10 |
| Thread Size: | 0.19 in |
| Thread Type: | UNC |
| Type: | Self-Drilling & Tapping Screw |
| Head Height: | 0.122-0.133 in |
| Head Type: | Pan Head Phillips |
| Head Width: | 0.373-0.357 in |