NSi Industries JTHS1 6x1 Sq Drv Trim Blk Phos Blk Sharp Pt
$0.00
NSi Industries #: JTHS1
SKU: NSIIJTHS1
UPC: 639720817751
SKU: NSIIJTHS1
UPC: 639720817751
| Finish: | phosphate |
| Material: | Steel |
| Length: | 1 in |
| Drive: | Square |
| Head Color: | Black |
| Head Diameter: | 0.236-0.216 in |
| Head Height: | 0.133-0.15 in |
| Head Type: | Trim |
| Head Width: | 0.236-0.216 in |
| Point Type: | Sharp |
| Screw Type: | Trim Head |
| Size: | 6 |
| Thread Size: | 0.138 in |
| Thread Type: | UNF |
| Type: | Trim Head Screw |