Brady PS-250-2-WT SLEEVE, 0.25 IN DIA X 2 IN W
$3,043.95
Brady #: PS-250-2-WT
SKU: BRADPS-250-2-WT
UPC: 662820326038
SKU: BRADPS-250-2-WT
UPC: 662820326038
| Finish: | Matte |
| Temperature Range: | -67 F - 275 F |
| Height: | 0.439 in |
| Wire Gauge: | 16 AWG - 8 AWG |
| Wire Range: | 0.094 in to 0.215 in |
| Suggested Ribbon Series: | IP-R6600;R6600 |
| For Use with Printer: | BBP11;BBP12;BBP72;i5100;i7100;PR Plus;IP Series;THT 3" Core Printers |
| Quantity: | Roll of 2500 Each |