Brady 3PS-375-2-WT SLEEVE, 0.375 IN DIA X 2 IN W
$1,605.45
Brady #: 3PS-375-2-WT
SKU: BRAD3PS-375-2-WT
UPC: 662820325123
SKU: BRAD3PS-375-2-WT
UPC: 662820325123
| Finish: | Matte |
| For Use with Printer: | BBP72;i5100;i7100;PR Plus;IP Series;THT 3" Core Printers |
| Temperature Range: | -67 F - 275 F |
| Height: | 0.645 in |
| Wire Gauge: | 12 AWG - 4 AWG |
| Wire Range: | 0.125 in to 0.32 in |
| Suggested Ribbon Series: | IP-R6600;R6600 |
| Quantity: | Roll of 1000 Each |