Brady 3PS-187-2-YL SLEEVE, 0.187 IN DIA X 2 IN W
$2,340.45
Brady #: 3PS-187-2-YL
SKU: BRAD3PS-187-2-YL
UPC: 662820325031
SKU: BRAD3PS-187-2-YL
UPC: 662820325031
| Finish: | Matte |
| For Use with Printer: | BBP72;i5100;i7100;PR Plus;IP Series;THT 3" Core Printers |
| Temperature Range: | -67 F - 275 F |
| Height: | 0.335 in |
| Wire Gauge: | 20 AWG - 10 AWG |
| Wire Range: | 0.062 in to 0.15 in |
| Suggested Ribbon Series: | IP-R6600;R6600 |
| Quantity: | Roll of 2500 Each |