Brady 3PS-125-2-YL SLEEVE, 0.125 IN DIA X 2 IN W
$1,794.45
Brady #: 3PS-125-2-YL
SKU: BRAD3PS-125-2-YL
UPC: 662820325024
SKU: BRAD3PS-125-2-YL
UPC: 662820325024
| Finish: | Matte |
| For Use with Printer: | BBP72;i5100;i7100;PR Plus;IP Series;THT 3" Core Printers |
| Temperature Range: | -67 F - 275 F |
| Height: | 0.235 in |
| Wire Range: | 0.046 in to 0.11 in |
| Wire Gauge: | 22 AWG - 16 AWG |
| Suggested Ribbon Series: | IP-R6600;R6600 |
| Quantity: | Roll of 2500 Each |