Pass & Seymour RWP263GCC6 RADIANT SCREWLESS WALLPLATE 3G, GRP
$18.84
Pass & Seymour #: RWP263GCC6
SKU: LEGRRWP263GCC6
UPC: 785007173802
SKU: LEGRRWP263GCC6
UPC: 785007173802
| Application Sector: | Residential/Commercial |
| Product Depth: | 0.25 in |
| Product Height: | 4.5 in |
| Wall Plate Type: | Outlet, Dimmer/Switch |
| Mounting Type: | Screwless |
| Jigsaw Product Type: | Wall Plate |
| Jigsaw Channel Availability: | Retail, Distribution |
| Product Width: | 6.77 in |
| Color: | Graphite |