Pass & Seymour 664SWG SELF GROUNDING 4W AC 15A 120V SW WH
$21.52
Pass & Seymour #: 664SWG
SKU: LEGR664SWG
UPC: 785007256574
SKU: LEGR664SWG
UPC: 785007256574
| Color: | White |
| Voltage Rating: | 120 |
| Country code for ECCN: | MX |
| Application Sector: | Commercial |
| Voltage: | 120.0 V |
| Amperage: | 15.0 A |
| _Material: | Thermoplastic |
| _Number Of Wires: | 4 |
| _Wire Size: | 12-14Awg |
| Size: | 4.25" |