Pass & Seymour PS20AC3WSL 20A 120/277VAC B+S WIRE 3W LIGHT W
$60.51
Pass & Seymour #: PS20AC3WSL
SKU: LEGRPS20AC3WSL
UPC: 785007260427
SKU: LEGRPS20AC3WSL
UPC: 785007260427
| Color: | White |
| Voltage Rating: | 120/277 |
| Size: | 3.3" |
| Product Height: | 3.281 in |
| Product Depth: | 1.073 in |
| Country code for ECCN: | MX |
| Voltage: | 120.0 V |
| Product Width: | 1.32 in |
| Amperage: | 20.0 A |
| Application Sector: | Industrial |