Pass & Seymour PS30AC1RPL 30A 120VAC B+S WIRE SP PILOT RED
$53.56
Pass & Seymour #: PS30AC1RPL
SKU: LEGRPS30AC1RPL
UPC: 785007195934
SKU: LEGRPS30AC1RPL
UPC: 785007195934
| Color: | Red |
| Voltage Rating: | 120/277 |
| Size: | 3.3" |
| Product Height: | 3.281 in |
| Product Depth: | 1.073 in |
| Country code for ECCN: | MX |
| Voltage: | 120.0 V |
| Product Width: | 1.32 in |
| Application Sector: | Industrial |
| Amperage: | 30.0 A |