Pass & Seymour PS20AC2CPL 20A 120/277VAC B+S WIRE DP PILOT CL
$64.58
Pass & Seymour #: PS20AC2CPL
SKU: LEGRPS20AC2CPL
UPC: 785007195859
SKU: LEGRPS20AC2CPL
UPC: 785007195859
| Color: | Clear |
| Voltage Rating: | 120/277 |
| Size: | 3.3" |
| Product Height: | 3.281 in |
| Product Depth: | 1.073 in |
| Country code for ECCN: | MX |
| Voltage: | 120.0 V |
| Product Width: | 1.32 in |
| Amperage: | 20.0 A |
| Application Sector: | Industrial |